Lietošanas noteikumi

1. Lai iepirktos interneta veikalā dzijas.lv, Jums jāveic reģistrācija.

2. Savu izvēlēto pirkumu Jūs saņemsiet pa pastu. Tiklīdz noformēsiet pasūtījumu, uz Jūsu e-pastu automātiski nosūtīsies vēstule, kas apliecinās, ka Jūsu pasūtījums ir nonācis pie mums.

3. Pirms izdarīt apmaksu, lūgums sagaidīt e-pastā rēķinu, kuru mēs izsūtām aptuveni 1 dienas laikā. Rēķinā būs norādīti mūsu rekvizīti, kā arī informācija par to, vai visas preces ir pieejamas noliktavā. Norēķini par veikto pirkumu veicami ar bankas pārskaitījumu 3 darba dienu laikā pēc rēķina saņemšanas. Ja apmaksa netiek veikta, tad pasūtījums tiek anulēts.

4. Sūtījumus parasti piegādājam ar Latvijas Pasta starpniecību. Tas nozīmē, ka sūtījumu Jums nepiegādās mājās, bet Jums būs jādodas pēc tā uz savu tuvāko pasta nodaļu. Ja vēlaties kādu citu piegādes veidu, lūgums savu vēlmi un pakomāta adresi pie pasūtīšanas ierakstīt komentāros. Pasūtītās preces tiks izsūtītas, tiklīdz mūsu kontā būs ieskaitīta apmaksa par pirkumu un piegādes izdevumiem. Piegāde Latvijas robežās 2-3 darba dienu laikā un piegādes izdevumi ir 3.99 eiro, kas automātiski tiek pieskaitīti pie Jūsu rēķina, izdarot pasūtījumu.

5. Mūsu datubāzē tiek reģistrēti mūsu pircēju vārdi, uzvārdi, piegādes adrese, tālruņa numuri un e-pasta adreses. Šie dati nepieciešami, lai mēs varētu kvalitatīvi nodrošināt klientu servisu, novērtēt mūsu uzticīgos klientus un veikt kvalitatīvas preču piegādes. Dzijas.lv administrācija ievēro datu aizsardzību. Pircēju sniegtā personīgā informācija netiks nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, kad informācija ir nepieciešama preces piegādei un tiek nodota trešai personai – Latvijas Pasts, Omniva, kā arī grāmatvedības uzskaites nolūkam.

6. Ja saņemot preci, konstatējat, ka pirkums neatbilst Jūsu vēlmēm, tad iepriekš sazinoties pa telefonu 29144926 vai e-pastu dzijas@dzijas.lv, 2 nedēļu laikā varat sūtīt pirkumu atpakaļ. Pēc preču saņemšanas mēs atgriezīsim naudu par pirkumu Jūsu bankas kontā. Tāpat, ja precei ir atklājiet defekts, 2 nedēļu laikā ir iespēja to samainīt vai arī saņemt atpakaļ naudu par bojāto pirkumu.

7. Ņemiet vērā, ka dziju tonis attēlos var nedaudz atšķirties no īstā. Tas atkarīgs no ierīces ekrāna iestatījumiem. Tāpat dzijām ar vienu krāsas kodu, bet atšķirīgu partijas Nr., tonis var būt nedaudz atšķirīgs.

8. Ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi par veicamo pasūtījumu, tad atrisināsim tās kopā. Zvaniet 29144926 vai rakstiet dzijas@dzijas.lv