Valodas:

English  


  Ienākt
Grozs
Jūsu grozā ir 0 preces
    Kategorijas


    Par mums

Laipni lūdzam Dziju veikalā!Mani sauc Dace Čilipāne. Esmu šī dziju veikala saimniece. Strādājam Jums jau kopš 2006.gada. Pašlaik mūsu Interneta veikalā ir reģistrējušies vairāk kā 1500 klientu, kuri savā ikdienā izmanto iespēju mājās, darbā vai jebkurā citā vietā, kur ir pieejams Internets, izvēlēties un iegādāties materiālus savam nākamajam rokdarbu projektam.

Piedāvājumā varat atrast Turcijā, Itālijā un Portugālē ražotas efektdzijas un tambordiegus, Latvijā ražotu vilnas dziju, kā arī Lietuvā ražotus linu diegus. Esam pasaulē plaši pazīstamā zīmola DROPS dziju izplatītāji Latvijā.

Šeit Jums ir iespēja nopirkt ne tikai dzijas un adatas, bet arī iegādāties materiālus un aksesuārus izšūšanai, filcēšanai, pērļošanai un tapošanai.

Pirms atlasāt preci iepirkumu grozā, lūdzam iepazīties ar Lietošanas noteikumiem. Ceram, ka Jūsu ceļojums on-line dziju labirintā būs ērts un veiksmīgs!

Ja Jums rodas jautājumi par piedāvātajām precēm, norēķiniem vai kādas citas neskaidrības, lūgums rakstīt vēstules uz e-pastu dzijas@dzijas.lv vai zvanīt man pa tālruni 29144926.

Esiet laipni gaidīti arī mūsu veikalā Valmierā, K.Baumaņa ielā 5 (karte)
Mūsu veikalā regulāri notiek “rokdarbnieku burziņi”, kā arī tiek organizētas rokdarbu meistarklases. Par tiem vairāk varat uzzināt Dziju veikala profilā sociālajā portālā draugiem.lv! http://www.draugiem.lv/dzijas

Piedāvājam arī dziju vairumtirdzniecību (piegādes pa Latviju).

Mūsu rekvizīti:
SIA DO Rencēni
PVN reģ.nr. LV44102000883
Adrese: Ošu iela 16, Valmiera
Tel:29144926
E-pasts:dzijas@dzijas.lv

Bankas rekvizīti:
A/S DNB banka
RIKOLV2X
Konta nr. LV14RIKO0002010717218

Turpināt
Speciālie piedāvājumi  |  Izverstā meklēšana  |  Izveidot kontu  |  Kontakti  |   Ienākt

2006 - 2013 Dziju veikals | Par mums | Lietošanas noteikumi |